Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca 2020

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Za nami kolejny rok zdobywania wiedzy i nabywania nowych umiejętności. Rok milowych kroków w rozwoju, ciekawych doświadczeń i nowych przyjaźni. Ostatnie miesiące roku szkolnego upłynęły nam w zupełnie nowej rzeczywistości, w warunkach pandemii i związanych z nią obaw.   Nikt się nie spodziewał, że szkołę przeniesiemy do Waszych domów. Jednak wszyscy sprostaliśmy temu wyzwaniu, choć wymagało to od nas dyscypliny, odpowiedzialności za drugiego człowieka i zwyczajnej mądrości.

 Mamy świadomość kochani Uczniowie i drodzy Rodzice, że to dzięki współpracy i dobrej organizacji udało się nam pokonać niezwykle trudną drogę. Najważniejsze okazało się życie i zdrowie! Jednak, aby o nie zadbać trzeba wciąż się uczyć! Dla siebie! Stąd też trwaliśmy przy Was i byliśmy całym sercem z Wami.

Dzisiaj, kiedy rok szkolny dobiega końca, chcemy Wam podziękować kochani Uczniowie za wspólnie spędzony czas i za to, czego się od Was nauczyliśmy. Jesteście naszymi bohaterami, inspiracją do rozwoju i patrzenia na życie jak na największy cud, jaki się nam przydarza.

Dziękujemy również Wam drodzy Rodzice. Tworzycie z nami tą szkołę, jesteście, kiedy Was potrzebujemy, dzielicie się z nami swoim doświadczeniem.

Życzymy Wam słonecznych, beztroskich, pełnych przygód i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej Specjalnej

w Zespole Szkół w Łobżenicy