Wszyscy jesteśmy dziećmi.

1 czerwca 2017

Dnia 1 czerwca  2017r.w sali gimnastycznej spotkali się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łobżenicy oraz  uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej  działającej w zespole szkół wraz z opiekunami. Inicjatorem całej imprezy był Samorząd Uczniowski , którego członkowie

po mistrzowsku wypełniali swoje zadania. Do udziału w konkurencjach zostały wyłonione 3 drużyny składające się z uczniów oraz nauczycieli. Wszyscy wspólnie i wesoło spędzili ten dzień, czas radośnie upływał nam podczas różnego typu rozgrywek sportowych oraz quizów tematycznych. Nasi mali uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej już z samego rana otrzymali z rąk Pani dyrektor misie- przytulani oraz słodkie co nie co. Po zakończonych rozgrywkach nastąpiło rozdanie nagród , na zakończenie tego miłego dnia wszyscy razem usiedliśmy do wspólnego grilla.

Zapraszam do obejrzenia  foto relacji z naszych zmagań. Uczniom dziękuję za wspaniałe przygotowanie tej imprezy, serdeczne podziękowania składam Państwu Smurawskim za pomoc w zorganizowaniu przedsięwzięcia.

M. Napierała