Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Łobżenicy

10 grudnia 2018

Dnia 10 grudnia 2018 r. na hali przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym  odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Łobżenicy. Do rywalizacji o trofeum dyrektora swój udział zgłosiło 7 drużyn chłopców : Szkoła Podstawowa z Wyrzyska, Szkoła Podstawowa z Łobżenicy , UKS „TĘCZA” przy Szkole Podstawowej w Łobżenicy, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy – 2 drużyny . Naszą szkołę reprezentowały również  2 drużyny. Rozgrywki odbyły się systemem  „każdy z każdym”. Poszczególne drużyny rozegrały po 6 meczy.
Po rozegraniu wszystkich pojedynków i podliczeniu punktów 3 drużyny uzyskały taki sam wynik ( 11 punktów ). Dlatego o ostatecznym wyniku turnieju zadecydowała tzw. „mała tabela”, w której uwzględnione zostały mecze pomiędzy zainteresowanymi drużynami , tj  Szkołą Podstawową z Łobżenicy , Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym ( skład I )  i drużyną z naszej szkoły
( skład I ). Ostateczne wyniki turnieju :

I miejsce : Zespół Szkół w Łobżenicy ( skład I )

II miejsce : Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy ( skład I )

III miejsce : Szkoła Podstawowa w Wyrzysku

IV miejsce : Szkoła Podstawowa w Łobżenicy

V miejsce : Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łobżenicy ( skład II )

VI miejsce :  Zespół Szkół w Łobżenicy ( skład II )

VI miejsce : UKS „TĘCZA” przy Szkole Podstawowej w Łobżenicy

Sędzią turnieju był Pan Andrzej Mrotek, któremu bardzo dziękujemy za pomoc, a wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowego zacięcia i rywalizacji na wysokim poziomie.