SUKCES NASZYCH UCZNIÓWW XXIII OGÓLNOPOLSKIM BIEGU IM. ALOJZEGO GRAJA

21 maja 2017

Dnia 21 maja 2017r. w Łobżenicy odbył się XXIII Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja. Główny organizator biegu to: Urząd Miejski Gminy Łobżenica, natomiast  współorganizatorzy to: Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy, Starostwo Powiatowe w Pile, Zarząd Miejsko-Gminny OSP
w Łobżenicy, Komenda Powiatowa Policji w Pile, Posterunek Policji w Łobżenicy, szkoły podstawowe z terenu gminy, Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Łobżenicy i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Łobżenicy.

W biegu na 1200m w kategorii: dziewczęta i chłopcy szkół ponadgimnazjalnych wystartowali również (jak co roku) uczniowie naszej szkoły: Agnieszka Sitarska (IIa LO), Anna Smurawska (IIa LO), Weronika Ziarnik (Id ZSZ), Patryk Piotrowski (Id ZSZ) i Jakub Bazela (absolwent, uczeń klasy IIIa LO).

I miejsce w tym biegu (spośród dziewcząt) zdobyła Anna Smurawska, a III miejsce Weronika Ziarnik. Natomiast spośród chłopców I miejsce zajął Jakub Bazela. Gratulujemy!

Należy również wspomnieć o wolontariuszach z naszej szkoły, którzy pomagali w organizacji biegu. Byli to uczniowie klasy IIa LO: Magdalena Korpal, Anna Kozłowska, Nikola Nosek, Weronika Starszak, Klaudia Bryś, Jakub Jachołkowski, Tomasz Skiera, Agnieszka Posieczek i Wiktoria Werner, a z klasy Id ZSZ: Patrycja Majewska i Nikola Michalska.

Dziękujemy wolontariuszom za cenną pomoc!