Świnka Cherubinka

28 września 2023

 

„Nie taka Specjalna straszna, jak ją malują ” 

Ważny jest punkt widzenia a jak wiemy „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”…. dlatego zapraszamy bliżej do naszej placówki, żebyście nas poznali!

Naszą Szkołę Podstawową Specjalną odwiedzili wspaniali goście. W ramach projektu edukacyjnego „Bliżej naszej szkoły” pod hasłem „Nie taka Specjalna straszna, jak ją malują” odwiedziły nas maluszki z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej- grupa Sówki 5 i 6 latki z Panią Jolantą Olszewską oraz grupa Żabki 3 i 4 latki z Panią Patrycją Korpal.

Wspólnie oglądaliśmy piękne jesienne przedstawienie pod tytułem „Świnka Cherubinka” w wykonaniu Teatr Bajeczny z Bydgoszczy.

Teatrzyk jak zawsze dostarczył nam wielu wrażeń… tańczyliśmy, śpiewaliśmy, rozpoznawaliśmy odgłosy zwierząt z wiejskiego podwórka, a na koniec dowiedzieliśmy się, że kłamstwo nie popłaca.

Sponsorem imprezy był Specjalistyczny Gabinet Neurologopedyczny mgr Patrycja Piszczek. Zapraszamy do współpracy firmy, które chciałyby wesprzeć projekt edukacyjny „Bliżej naszej szkoły”.

Koordynatorzy akcji

Patrycja Piszczek i Alicja Wenda