VI Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

16 października 2018

16 października 2018 r. na hali sportowej w Łobżenicy odbył się VI Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez UKS „TĘCZA”  przy Szkole Podstawowej w Łobżenicy. Reprezentacja naszej szkoły , jak co roku, również brała udział w rozgrywkach. Wystartowała drużyna dziewcząt w składzie : Marta Lewicka, Michałek Aleksandra, Mozgała Martyna i Stuba Jagoda. W skład drużyny chłopców weszli : Budnik Mikołaj, Grzegorek Łukasz, Mostył Kajetan i Rybacki Kacper. Mikołaj Budnik  zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej . W kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Lewicka Marta, II miejsce – Stuba Jagoda a na najwyższym stopniu podium stanęła Mozgała Martyna . Gratulujemy nagrodzonym zawodnikom i wszystkim reprezentantom naszej szkoły.