Spotkanie świąteczno-wigilijne

21 grudnia 2017

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi,

wstańcie pasterze Bóg się Wam rodzi…”

 

Do Bożego Narodzenia zostało niespełna kilka dni, a w naszej szkole już zagościła świąteczna atmosfera.  Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej i Liceum Ogólnokształcącego, rodzice, nauczyciele i opiekunowie zebrali się dnia 21 grudnia br.  w Auli szkoły na uroczystym spotkaniu wigilijnym.

W klimat świąt wprowadzili wszystkich zebranych uczniowie SPS, którzy z wielkim zaangażowaniem  zaprezentowali program artystyczny, zawarto w nim układ taneczny, śpiewanie kolęd oraz recytowanie wierszy. Występy dzieci wzbudziły w zebranych podziw, wzruszenie, radość oraz dumę.

Po części artystycznej , dyrektor szkoły – pani Mariola Nosek, podziękowała artystom za przepiękne występy. Zachęciła wszystkich zebranych do tradycyjnego podzielenia się opłatkiem i oficjalnie złożyła wszystkim życzenia świąteczne oraz noworoczne.

Kulminacyjną częścią spotkania było oczywiście przybycie Świętego Mikołaja, który  pamiętał  o obdarowaniu prezentami wszystkich grzecznych dzieci.

Wspólne śpiewanie kolęd oraz skosztowanie smakołyków było zakończeniem naszej magicznej uroczystości.

Dziękujemy tym, którzy włączyli się w przygotowywanie paczek oraz  darczyńcom za niezwykłe podarunki dla naszych podopiecznych.