Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁOBŻENICY

Przewodnicząca: Anna Smurawska kl. IIa

Zastępca: Nikola Michalska kl. Id

Sekretarz: Jan Bruski kl. IIa

 Pozostali członkowie SU:

Sylwia Werner kl. IIa

Anna Kozłowska kl. IIa

Wiktoria Werner kl. IIa

Kacper Mrotek kl. IIa

Patrycja Majewska kl. Id

Karolina Pukłacka kl. Id

Nikola Nosek kl. IIa

Klaudia Bryś kl. IIa

Paweł Podgórski kl. IIa

Zuzanna Giese kl. Id

Adam Kotarak kl. Id

Milena Szews kl. IIa

Opiekun SU

Monika Napierała

 

Dokarmiamy zwierzęta!

Październik to miesiąc opieki nad zwierzętami. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Łobżenicy wraz z opiekunem  panią Moniką Napierała-Mocek zorganizował w dniu 9 października sprzedaż ciast oraz jabłek podarowanych przez panią mgr Mariolę Nosek,  za co serdecznie dziękujemy.

Akcja cieszyła się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród uczniów , nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły .W sumie udało nam się pozyskać kwotę: 125,00zł.  Zebrane w ten sposób  pieniądze w porozumieniu z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami Oddział w Pile zostały przekazane pani Katarzynie Koryckiej- Walasiak , która jako członek  TOZ oddział w Pile działa na terenie Łobżenicy i okolic pomagając zwierzętom. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup karmy na zimę dla kotów z terenu Łobżenicy .

Dzięki uprzejmości TOZ oddział w Pile uczniowie, którzy przynieśli swoje wypieki na sprzedaż,  otrzymali breloczki oraz bransoletki z logo „ Przyjaciel zwierząt”,  za co serdecznie dziękujemy.

mgr Monika Napierała-Moce