NIESPODZIANKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ

22 grudnia 2020

Tradycyjnie, jak co roku, sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych. A ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak, jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu, idąc na spacer do lasu, może w gronie swoich bliskich, jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kącie  czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegiem będzie ziemia zasypana.

Mariola Nosek

We wtorek 22 grudnia 2020r pojawił się w progach naszej placówki  Gwiazdor, który przybył z pełnym workiem prezentów do uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej. Uśmiech, zachwyt  naszych milusińskich – bezcenny a to wszystko dzięki Towarzystwu Przyjaciół Dzieci z Łobżenicy na czele z prezes Panią Alicją Wendą. Niespodzianka na bogato, paczki dostali  wszyscy uczniowie nie tylko Ci , którzy należą do Koła Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych przy TPD.
W imieniu dzieci i nauczycieli bardzo dziękuję. Dodam, że to nie pierwszy prezent dla naszej szkoły. Dzięki wsparciu TPD mamy wiele specjalistycznych pomocy dydaktycznych do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym. Brawo dla WAS.

Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

Podziękowania kieruję tez do firm przewozowych Telebus –  Sławomir Urbanek oraz Dragon – Wiesław Mrotek za dostarczenie do domów rodzinnych paczek dla uczniów, którzy byli nieobecni w tym dniu w szkole.