Karnawał, ach karnawał!

25 stycznia 2018

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczą w wielu zabawach. W związku z okresem karnawału urządziliśmy bal karnawałowy.  25 stycznia br. spotkaliśmy się w pięknie udekorowanej sali w przepięknych strojach,   był m.in.  policjant, krakowianka, kotek, żołnierz, ptaszek, Roszpunka, Cruella Demon czy tygrys.

Naszymi gośćmi były osoby z Koła Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci oraz p. Alicja Wenda – dyrektor Gminnego Centrum Kultury – wraz z panią dyrektor-p. Mariolą Nosek , które przebrały się za piękne Hiszpanki.  Radości i zabawom nie było końca – dziecięce hity królowały na parkiecie. Dodatkowo nie zabrakło wspólnych zabaw – zamienianie się miejscami, wspólny taniec z balonami  czy zajmowanie krzesła na czas dostarczyły wielu emocji, a dzieci otrzymały nagrody. Wybraliśmy również najpiękniejsze przebranie – jednogłośnie wygrała Wiktoria Dudek z kl. VI przebrana za Cruellę Demon.

Swoje siły mogliśmy podreperować słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez panią dyrektor Mariolę Nosek, za który serdecznie dziękujemy.  Nasza zabawa była świetna, każde dziecko opuszczało tego dnia szkołę z uśmiechem na twarzy.