JAK SIĘ BAWIĆ, TO SIĘ BAWIĆ!

30 stycznia 2023

TYLKO U NAS, TYLKO Z NAMI!

1,2,3…ZACZYNAMY!

            Dzisiaj nasi uczniowie tańcowali na balu karnawałowym i my razem z nimi!

Każdy, chociaż przez moment, mógł się wcielić w inną postać i tak, na nasz bal przybyła Elsa z Krainy Lodu, Harry Potter prosto z Hogwartu, księżniczka z zamku zza 7 górami i rzekami, Pocahontas z Ameryki Południowej, primabalerina z Jeziora Łabędziego. Nie zabrakło dyni, klaunów, tancerek z Afryki, drapieżnej kocicy, sowy, króliczka, czarodziejów, kościotrupa i policjanta, który pilnował porządku.

            Podczas balu wszyscy świetnie się bawili w takt swoich ulubionych piosenek a w czasie przerw czekali na piękne brokatowe tatuaże oraz częstowali się przyniesionymi słodkościami i napojami.

Ach, cóż to był za bal!

Pojawiła się wspaniała niespodzianka w postaci fotobudki 360*. Bardzo dziękujemy sponsorom, Pani Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Łobżenicy- Alicji Wenda i firmie MARGO ze Złotowa, która dla naszych uczniów, miała korzystniejszą cenę!

Do fotobudki zaprosiliśmy też młodzież z Zespołu Szkół w Łobżenicy, która później dołączyła do tańców z naszymi dziećmi. I tak…jedni przełamują swoje lęki przed nieznanym a drudzy podczas integracji zaczynają inaczej patrzeć na osoby niepełnosprawne.

To prawda, że ważny jest program, ale empatii, tak potrzebnej w dzisiejszym świecie…lepiej, niż na przykładzie naszej szkoły, nie można nauczyć!

            Na sam koniec balu, uczniowie otrzymali słodkie niespodzianki od Przyjaciela szkoły, Dyrektora MGOPS w Łobżenicy, Pana Mariusza Gniota.

 

Wspaniała impreza! Kochani uczniowie, super się z Wami bawiliśmy!

Dzięki Wam, nadal potrafimy bawić się jak dzieci!

Dziękujemy wszystkim sponsorom za okazane serce!

Terapeuci SPS