Dzień sportu

11 czerwca 2021

Dnia 08.06.2021 r. na boisku znajdującym się na terenie naszej szkoły został zorganizowany Szkolny Dzień Sportu dla uczniów LO oraz BSIS. W ten słoneczny dzień wszystkie klasy wraz z swoimi wychowawcami na czele rywalizowali ze sobą w wielu konkurencjach sportowych o szczytne trofeum jakim był Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Łobżenicy. 

Każda klasa musiała pokonać 8 stacji, w których najważniejsza była oczywiście świetna zabawa i integracja, ale nie zabrakło także rywalizacji, w której można było zauważyć precyzje oraz szybkość u uczniów jak i wychowawców. 

Wszystkie klasy musiały sprostać takim zadaniom jak: 

-skoki przez skakankę, 

-nalewanie wody z kubka do butelki, 

-przekładanie makaronów, 

-sztafeta rowerowa, 

-wyścig z balonem, 

-zbieranie maskotek ze związanymi nogami, 

-skoki w worku, 

-przenoszenie w kocu. 

Każda konkurencja odbywała się na czas a wyniki zostawały zapisywane na karcie wyników. 

Po prawie dwugodzinnej rywalizacji organizatorzy zebrali wszystkie karty wyników a wszyscy uczestnicy zostali uraczeni przepysznym grillem przygotowanym przez niezawodnych pracowników obsługi naszej szkoły. 

Jeszcze przed ogłoszeniem werdyktu poza konkurencją odbyła się klasowa rywalizacja w przeciąganiu liny, a gwoździem programu był pojedynek pomiędzy nauczycielami, na których czele stanęła sama Pani Dyrektor, a delegacją uczniów. Wynik oczywiście nie miał żadnego znaczenia, ale nauczyciele nie sprzedali skóry łatwo i okazali się lepsi w tej rywalizacji. 

Na sam koniec zostały ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody. 

Na IV miejscu znalazły się jednocześnie klasy: 1A, 1C, 2D. 

Miejsce III należało do klasy 3D która otrzymała w nagrodę słodki upominek .

Miejsce II zajęła klasa 2A która otrzymała w nagrodę troszkę większy słodki upominek .

Miejsce I czyli nagrodę główną jaką był Puchar oraz koperta z symboliczną gotówką na klasowe wyjście z wychowawcą zajęła klasa 2C

Zwycięzcy zabierają ze sobą Puchar na najbliższy rok- do następnego Szkolnego Dnia Sportu i się nim dobrze opiekują. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi za zaangażowanie, świetną zabawę i bardzo miło spędzony dzień. Dziękujemy Pani Dyrektor za ufundowanie nagród oraz poczęstunku w postaci grilla. Już nie możemy się doczekać następnej uroczystości w naszej szkole gdzie wszyscy będziemy mogli odetchnąć od codziennych obowiązków i się wyluzować. Pozdrawiamy! Kamila i Rafał