Drzwi Otwarte w naszej szkole

7 kwietnia 2018

Dnia 7 kwietnia 2018r. odbyły się tzw. Drzwi Otwarte szkoły. W piękny, słoneczny dzień przybyli do nas gimnazjaliści, absolwenci naszej szkoły i obecni uczniowie, a także –co również bardzo nas ucieszyło-mieszkańcy Łobżenicy.

Starsze koleżanki, starsi koledzy, a także nauczyciele oprowadzali  gimnazjalistów po pomieszczeniach szkoły. W pracowniach i szkolnej bibliotece czekały na każdego różne niespodzianki (np. krzyżówki matematyczne, zadania, rebusy  związane z pracą danego nauczyciela i pomoce dydaktyczne (np. eksponaty, mikroskopy), wystawy podręczników, książek z literatury pięknej, stoły nakryte  serwetami z haftem krajeńskim, bujany fotel z książkami, drabina z rozmaitościami, wystawy  gier (np. historycznych), filmów, prac wykonanych  przez uczniów (np. albumy, fotografie, gazetki szkolne).  Trudno wymienić wszystko….

Atrakcją dnia był niewątpliwie pokaz zumby. Rewelacyjne zajęcia prowadzili Ryszard Gotlib i Iza Chabowska. Wiele emocji dostarczył także mecz piłki siatkowej pomiędzy licealistami a gimnazjalistami. Tak naprawdę tego dnia nie było wygranych i przegranych, chodziło o wspólną zabawę. Wszyscy uczestnicy zmagań sportowych otrzymali z rąk Dyrektora szkoły –p.Marioli Nosek nagrodę ufundowaną przez sponsora, za co serdecznie dziękujemy!

To był bardzo udany dzień! Przyniósł wiele wrażeń, rozmów na temat naszej szkoły. Można było się przekonać na własne oczy, że oferujemy uczniom naprawdę  bardzo wiele i czynimy wszystko, co w naszej mocy, by czuli się tu dobrze, bezpiecznie i mogli uczyć się, a także rozwijać swoje pasje.

Kto nie mógł być z nami w sobotę -nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjść kiedy indziej. Naszą szkołę można odwiedzić zawsze.
Warto przyjść, porozmawiać z Panią Dyrektor, z nami-nauczycielami,
z pracownikami szkoły, z uczniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. A tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć….

Maria Mitek